Şirketimizin kuruluş felsefesi gelişmiş tasarım yetkinliğimizi kullanarak  işgüvenliği önceliğimiz ile basit ve maliyeti düşük ekipmanlardan işlevsel makinalar oluşturmak, yalın üretim ekipmanları konusunda  dünya standartları çerçevesinde malzeme satışı ve danışmanlık hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. 

 

1-     Borulu sistemler kullanarak her türlü sektöre çalışma bankoları ve üretim hatları kurmak ve yaygınlaşmasını sağlamak.

2-     Dinamik statik besleme rafları, Süpermarket arabaları , Lojistik arabaları, Agv kitleri, Roro vagon ve arabaları yapmak,  Kara kuri, pnomatik piston ve pick light, poke yoke uygulamalarını yapmak.

3-     Hat dengeleme , makina oee değerlerini yükseltme, Nva değerlerinin düşümü, Ergonomi analizi, Fifo ve yalın üretim sistemlerine göre ekipman modifikasyonu ve tasarımı yapmak. Fikstür, aparat,datamyte, montaj hatları uygulamaları.... 

4-     Flc Kasa, Plastik kasa , parca   kaldırma ve taşıma platformları tasarım ve üretimi.

5-     Vakumlu ve mekanik manipulatör , alüminyum kreyn tasarım ve imalatı ve uygulanması.

6-     C arabalar , palet sürücüler , palet asansörleri, depo operatör malzeme alma asansörleri, Platform , İki katlı Bufferlarin tasarım ve imalatı.

7-     Dinamik, statik ağır hizmet high rafları, depoları, rulo sistemleri imalat ve kurulumu.

8-     Arşiv rafları imalat ve kurulumu.

9-     Tekstil kumaş rafları, taşıma arabaları, frenli dog araba ve  üniteleri. kumaş istifleme rafları, kuru kumaş arabaları, lüvert rafları, bobin arabaları tasarım ve imalatı. 

10-   Parça kasaları tasarımı,  tekerlekli kulaklı kasa tasarım ve imalatı. 

11-   Kimyasal taşıma havuzları, çelik paletler, big bag hammadde boşaltma platformları.

 

 

1/7
İletişim

  İş Mobil :  +90.544.272 54 15

       İş Tel :       0 224  441 65 16

         Fax:  +90 224 441 65 16

   E-posta: info@crbmakina.com

 

ADRES

İzmir Yolu Caddesi Defne Sokak Kaya Plaza No:7-8-9

Nilüfer/BURSA

 

BÜYÜYEN İŞ HACMİMİZ VE KADROMUZ İLE YENI 500 M2 LIK ÜRETİM ATÖLYEMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.  BİZE GÜVENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

CRB MAKINA MÜŞTERİ TALEPLERİ DOĞRULTUSUN DA ARGE ÇALIŞMALARINA   HIZLA DEVAM ETMEKTEDIR,  PALET BIRAKMA SISTEMI TASARIM TESCIL ONAYIMIZ ALINMISTIR.